Transportmesse har over 350 udstillere
Mandag 17. april 2023 kl: 16:07
Af: RedaktionenNår Messecenter Herning på torsdag åbner dørene til Transport 2023, venter over 350 udstillere på publikum. Dermed bliver der med Messecenter Herning's ord "... rig mulighed for at sparke dæk, tjekke de seneste produktnyheder, beundre de fede køretøjer og få lavet en god handel
Til dette års transportmesse har MCH udvidet messens web-side op optimeret den, så man som gæst kan have udstillerliste og hal-oversigter med på sin telefon.
Har man sin smarte telefon med, kan man på transportmessen.dk blandt andet få overblik over alle udstillere, læse om, hvad de tager med på messen og booke møde med udstillerne.
.jpg)
© Copyright 2025 transportnyhederne.dk. Denne artikel er beskyttet af lov om ophavsret og må ikke kopieres eller på anden måde videreudnyttes uden særlig aftale.

- Vi har leveret transportnyheder i 25 år
- Østjysk havn håndterede 170.927 teu i årets første kvartal
- Motorvej E45 bliver spærret i aften- og nattetimer
- Skanderborg-vognmand får ny fire-akslet trailer til grus
- En bus og tre lastbiler mistede nummerpladerne
- Fredag 25. april 2025 lå brændstofpriserne på følgende niveau
- Transportorganisation er fortsat i mod forhøjelsen
- Folketinget har vedtaget at fordoble vejafgiftsbøder
- Flere pakker forbedrede resultat i svensk-dansk postkoncern
- 2.400 flere lønmodtagere var i arbejde i februar
- - Vi har et meget stærkt arbejdsmarked, og det er et godt udgangspunkt
- Vejarbejde betyder færre ulykker på motorvej
Skriv din kommentar:
Alle felter skal udfyldes! |
||
Bemærk: For at undgå misbrug bliver din IP adresse logget! |